Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Csóka Béla (1926-2005): Falusi utca gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm.
10084.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csóka Béla (1926-2005): Mediterrán táj. Olaj,vászon; szignált, sérült-kopott fakeretben, 80x65 cm
10085.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Csóka Béla (1926-2005): Hegyi tájkép. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm
10086.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csóka Béla (1926-2005): Vajdahunyadvári részlet. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 80×60 cm.
10087.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csorba Simon László (1943-): Alak. Fénymásolat (xerox), papír, jelzett a xeroxon. 41,5x29,5 cm
10088.

Rufpreis:
1 400 HUF

10089.

Rufpreis:
10 000 HUF

Deák B. Ferenc (1938-2004): Téli forgatag. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 30x40 cm
10090.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
18

Deák B. Ferenc (1938-2004): Párizsi forgatag. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x55 cm
10091.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
17

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Szoknyáját húzó hölgy ("Keres valamit"). Akvarell, ceruza papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal: "Keres valamit". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap kissé foltos, széle sérült. 47,5x31 cm
10092.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
16

Deák Ébner Lajos (1850-1934) - Prihoda István (1891-1956): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Deák Ébner Lajos), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 21x28 cm
10093.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Merítő legény. Lavírozott tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent, paszpartu által takarva. Hátoldalán autográf felirattal: "Merítő legény". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle sérült. 19,5x22 cm
10094.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Deli Antal (1886-1960): Fiú portré. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 50x40 cm
10095.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF