Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576969
10060
413
22000
Bosznay István (1868-1944): Út Recskre, 1923. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 20×40 cm 2574540
10061
413
Brusch Péter (1921-1985): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. Kissé foltos paszpartuban, 13,5×7 cm
2574536
10062
413
3800
Brusch Péter (1921-1985): Utcarészlet (Újpest?), 1951. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×39,5 cm 2574535
10063
413
3400
Brusch Péter (1921-1985): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×24 cm
2448733
10064
413
Frederick D. Bunsen (1952 - ): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm 2493258
10065
413
Bükkösi Gábor (1920-1994): Notre Dame, Párizs. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban, 29x19,5 cm
2574589
10066
413
Conrad Gyula (1877-1959): Régi Budapest. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x35 cm 2361346
10067
413
2310021
10068
413
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
2539513
10069
413
32000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Városi séta. Olaj, karton, jelzett. 62x57 cm
2539562
10070
413
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Cicás aktok, 1994. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Lapszéli kisebb szakadással. 45x47 cm
2539547
10071
413
34000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Pár, 1987. Olaj, karton, jelezve jobbra középen. Sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF