Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318481
10072
413
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három grácia. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 70×100 cm 2582082
10073
413
Csergezán Pál (1924-1996): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 17×25 cm 2573796
10074
413
Cséry Béla (?-?): Virágcsendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 38,5x28,5 cm
2493270
10075
413
Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x27 cm 2576452
10076
413
80000
Csikós András (1947 - 2006): vásárhelyi tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30x40cm 2581494
10077
413
Csillag József (1894-1977): Nyíres. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 23x18 cm 2581977
10078
413
Csiszér Ágnes (?-): Klárika. Olaj, farost, kissé sérült, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, 33,5×21 cm 2493230
10079
413
Csisztu Mihály (1933-2008) Egri városrészlet. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. Lapszéli kisebb szakadásokkal, kissé foltos. 34x50 cm 2575626
10080
413
Csisztu Mihály (1933-2008): Sárospataki vár udvara, Lorántffy-loggia. Filctoll, papír. Jelzett. Paszpartuban. 22x30 cm
2573812
10081
413
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapest, belváros. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29×41 cm
2414322
10082
413
Csisztu Mihály (1933-2008) Nagykáta. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x13 cm
2343604
10083
413
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF