Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

10218.

Rufpreis:
8 000 HUF

10219.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kollár József (1900 k.-?): Gémeskút, 1926. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, dublírozott, hátoldalán töredékes kiállítási címkével és felirattal (Festette Kollár József, 926 VIII. hó. Címe: Gémeskút. Dr. Kiss Károly, Makó, tulajdona). Dekoratív, sérült fa keretben, 70x90cm. Kollár József Rudnay Gyula növendéke volt a Képzőművészeti Főiskolán, majd a Rudnay által 1925-ben alapított Makói Művésztelepen is működött. Kizárólag személyes átvétel!!!
10220.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Illat. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (22/100), a lap szélén kisebb sérülések, foltok, 14,5x10 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

10222.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x10,5 cm
10223.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm
10224.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1990. Lirográfia, papír, jelzett. Számozott: 15/VII.. Üvegezett fa keretben. 22×22 cm
10225.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Koppány Attila (1947-): Elements. Akril, vászon. Jelzett, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 50x50 cm
10226.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Korányi Gábor (1952-): Evolúció, 1996-97. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 25x22,5 cm
10227.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10228.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

10229.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF