Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2539747
10218
413
2459098
10219
413
26000
2580294
10220
413
50000
Kollár József (1900 k.-?): Gémeskút, 1926. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, dublírozott, hátoldalán töredékes kiállítási címkével és felirattal (Festette Kollár József, 926 VIII. hó. Címe: Gémeskút. Dr. Kiss Károly, Makó, tulajdona). Dekoratív, sérült fa keretben, 70x90cm. Kollár József Rudnay Gyula növendéke volt a Képzőművészeti Főiskolán, majd a Rudnay által 1925-ben alapított Makói Művésztelepen is működött. Kizárólag személyes átvétel!!! 2583294
10221
413
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Illat. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (22/100), a lap szélén kisebb sérülések, foltok, 14,5x10 cm 2026166
10222
413
2562340
10223
413
3200
Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x10,5 cm 2581047
10224
413
100000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm
2574193
10225
413
95000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1990. Lirográfia, papír, jelzett. Számozott: 15/VII.. Üvegezett fa keretben. 22×22 cm 2483260
10226
413
110000
Koppány Attila (1947-): Elements. Akril, vászon. Jelzett, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 50x50 cm 2469914
10227
413
22000
Korányi Gábor (1952-): Evolúció, 1996-97. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 25x22,5 cm
2489185
10228
413
200000
2245877
10229
413
Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, merített papír. Jelzett és datált (Kósza Sipos 1989). Üvegezett fa keretben, 31×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF