Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

10363.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Sz. Csapó Márton (1889-?): Séta a Ligetben. Olaj, vászon. Jelzett. Fa keretben. 60×71 cm
10364.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm
10365.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sz. Kovács Géza: Havas táj 2006. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 29x41cm
10366.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó László (?-): Reggel a tanyán. Olaj, farost, jelzett, jobb felső sarkában sérült, 30×40 cm.
10367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó Piroska (1913-1998): Trió. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5×31 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
10368.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (halványan). Üvegezett fa keretben. 28,5x26,5 cm
10369.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szász Károly István (1909-1979): Fekete formák, 1975. Filctoll, papír, jelzett, 40,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10370.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
16

Szász Károly István (1909-1979): Alakok, 1975. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 32×22 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10371.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 14×18 cm
10372.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szekeres József (1944-): Vörös-barna kompozíció. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, feltekerve. 57×59 cm
10373.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

10374.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF