Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2543572
10363
413
38000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Menekülők. Linómetszet, papír, jelzett , paszpartuban, keret nélkül, 42×62 cm
2518470
10364
413
26000
Sz. Csapó Márton (1889-?): Séta a Ligetben. Olaj, vászon. Jelzett. Fa keretben. 60×71 cm
2501767
10365
413
Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm
2501764
10366
413
Sz. Kovács Géza: Havas táj 2006. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 29x41cm
2581141
10367
413
Szabó László (?-): Reggel a tanyán. Olaj, farost, jelzett, jobb felső sarkában sérült, 30×40 cm. 2478846
10368
413
30000
Szántó Piroska (1913-1998): Trió. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5×31 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass. 2500059
10369
413
60000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (halványan). Üvegezett fa keretben. 28,5x26,5 cm
2570953
10370
413
14000
Szász Károly István (1909-1979): Fekete formák, 1975. Filctoll, papír, jelzett, 40,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2570963
10371
413
Szász Károly István (1909-1979): Alakok, 1975. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 32×22 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2540355
10372
413
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 14×18 cm
2567495
10373
413
14000
Szekeres József (1944-): Vörös-barna kompozíció. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, feltekerve. 57×59 cm 2473394
10374
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF