Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2369126
10351
413
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm
2554489
10352
413
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandulafák. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, 20×20 cm 2554345
10353
413
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (96/100), hátoldalán a művész és a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőivel. 18×22,5 cm
2539728
10354
413
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 38×52 cm 2554467
10355
413
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (92/100), hátoldalán a művész és a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőivel. 18×22,5 cm 2554515
10356
413
Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, 1983. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, paszpartuban, 20×20 cm 2494400
10357
413
34000
Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm
2547179
10358
413
Sorki Dala Andor (1941-2021): Menyecske. Tempera, papír, jelzett, paszpartuban, 38×28 cm 2583822
10359
413
Sostarics Lajos (1896-1968): Kaszás utca. Óbuda sorozat, 1960-as évek. Diópác, papír. Jelzett, kartonra kasírozva, a karton a szélein sérült, 29x22 cm
2583900
10360
413
Sostarics Lajos (1896-1968): Vöröskereszt utca. Óbuda sorozat, 1960-as évek. Diópác, papír. Jelzett, kartonra kasírozva, a karton a szélén kissé sérült, 29,5x21,5 cm 2583926
10361
413
Sostarics Lajos (1896-1968): Budatétény. Óbuda sorozat, 1960-as évek. Diópác, papír. Jelzett, kartonra kasírozva, a karton a szélein sérült, 30x21 cm
2584348
10362
413
14000
Spányik Kornél (1858-1943): Önarckép, 1935. Szén, papír, jelzett, papíron apró foltok. Üvegezett, sérült keretben. 22×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF