Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2432855
10423
413
2432833
10424
413
2584376
10425
413
Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 181/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén kis gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease 2580716
10426
413
15000
Wéhli Dezső (?-?): Gyerekek, 1910-30 körül. Akvarell, papír, 9x14cm. Dekoratív üvegezett, régi fakeretben.
2540945
10427
413
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, feltekert állapotban 29×39 cm
2548239
10428
413
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VIII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
2548246
10429
413
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
2574663
10430
413
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lap széle kissé foltos. 25×34,5 cm
2515513
10431
413
2575286
10432
413
Zala Tibor (1920-2004): Carmina profana, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (12/17), paszpartuban, 52x60 cm 2577701
10433
413
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm 2580845
10434
413
Zugor Sándor (1923-2002): Itatás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x27 cm, paszpartuban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF