Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

10423.

Rufpreis:
6 000 HUF

10424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 181/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén kis gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease
10425.

Rufpreis:
10 000 HUF
25

Wéhli Dezső (?-?): Gyerekek, 1910-30 körül. Akvarell, papír, 9x14cm. Dekoratív üvegezett, régi fakeretben.
10426.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, feltekert állapotban 29×39 cm
10427.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VIII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10428.

Rufpreis:
8 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10429.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lap széle kissé foltos. 25×34,5 cm
10430.

Rufpreis:
5 000 HUF

10431.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Carmina profana, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (12/17), paszpartuban, 52x60 cm
10432.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10433.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zugor Sándor (1923-2002): Itatás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x27 cm, paszpartuban.
10434.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF