Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zador-Istvan-1882-1963-Visegrad-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-kisse-ser~II2574663
2574663
10430
413
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lap széle kissé foltos. 25×34,5 cm
: tm