Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2302782
10399
413
2539736
10400
413
28000
Ujváry Lajos (1925-2006): Tehenes szekér, 1961. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, kissé sérült, 46x58 cm
2539733
10401
413
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm
2447932
10402
413
2576455
10403
413
38000
Urbán Gábor (1946 - ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
2553300
10404
413
3200
Vágó Magda (1947-): Szárnyalás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12, lap jobb alsó sarkában töréssel, 11×16 cm 2561308
10405
413
Várady Lajos (1890-1929): Kiránduló, 1928. Pasztell, papír jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×40,5 cm 2480328
10406
413
11000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Robonbánhoz. Ceruza, papír, jelzett. 22,5x13,5 cm
2580928
10407
413
Vasvári Wertheimer Sándor (?-?): Tűz körül. Olaj, fa, 39x50cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben 2579278
10408
413
38000
Vati József (1927-2017): Táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fa keretben, 60×90 cm 2581582
10409
413
38000
Vén Emil (1902-1984): Templombelső, 1951. Olaj, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 39×37 cm
2478760
10410
413
32000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF