Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
10254.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm.
10255.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Hans Martiny ( - ): 2d tájkép. Olaj, fa, jelzett, keret nélkül, 1900 körül, kopott, 16x32cm
10256.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): 15 db fametszet, papír, jelzett a fametszeten, lap széle kissé sérült, 16x11 cm
10257.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Máté András (1921-2000): Bartók "Este a székelyeknél". Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

10259.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Máthé Márk Eduárd (1967-): Lajosmizse - tájkép. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15×25 cm
10260.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1939 Menyhárt József (1901-1976): Macska a műteremben. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, jobbra fent a fehér részen folt, 22,5×17,5 cm
10261.

Rufpreis:
4 000 HUF

1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
10262.

Rufpreis:
4 000 HUF

Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm
10263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, 1925. Színes rézkarc, karton, jelzett, 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben.
10264.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
15

Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm
10265.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF