Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2473241
10254
413
Máger Ágnes (1944-): Csendélet. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
2581095
10255
413
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm.
2582679
10256
413
Hans Martiny ( - ): 2d tájkép. Olaj, fa, jelzett, keret nélkül, 1900 körül, kopott, 16x32cm
2554913
10257
413
15000
Frans Masereel (1889-1972): 15 db fametszet, papír, jelzett a fametszeten, lap széle kissé sérült, 16x11 cm 2473464
10258
413
Máté András (1921-2000): Bartók "Este a székelyeknél". Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm 2518988
10259
413
32000
2583796
10260
413
9500
Máthé Márk Eduárd (1967-): Lajosmizse - tájkép. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15×25 cm
2581298
10261
413
1939 Menyhárt József (1901-1976): Macska a műteremben. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, jobbra fent a fehér részen folt, 22,5×17,5 cm 2581284
10262
413
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
2581164
10263
413
Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm
2580887
10264
413
4600
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, 1925. Színes rézkarc, karton, jelzett, 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 2433889
10265
413
9500
Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF