Kováts Albert (1936-): A "Terv memória-játékhoz" egyik lapja, 1973. Nyomat, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 29×20,5 cm. Mellékelve egy nyomtatvány, amelyen az alkotás reprodukálva. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Frank, František Kupka (1871-1957) Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 47/350 jelzett a nyomaton.CMOA Museum New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett felül gyűrődéssel, 49x40 cm, lapméret :70x50 cm, / Offset-lithography with some crease
Lázár Sándor (1916-1994): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 24x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Anyal. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x25 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.