Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm.
10230.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10231.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kováts Albert (1936-): A "Terv memória-játékhoz" egyik lapja, 1973. Nyomat, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 29×20,5 cm. Mellékelve egy nyomtatvány, amelyen az alkotás reprodukálva. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10232.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 33×50 cm
10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Áldás, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10234.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
20

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Felszabadulás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 28,5x39 cm.
10235.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10236.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Találkozások. Akril,farost, jelzett, 30x 40 cm
10237.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frank, František Kupka (1871-1957) Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 47/350 jelzett a nyomaton.CMOA Museum New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett felül gyűrődéssel, 49x40 cm, lapméret :70x50 cm, / Offset-lithography with some crease
10238.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Lázár Sándor (1916-1994): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 24x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10239.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lázár Sándor (1916-1994): Anyal. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x25 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10240.

Rufpreis:
5 000 HUF

Legéndy József (1927-2007): 2 db színvázlat (faliképekhez?). Akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 13x29,5 és 14,5x31 cm
10241.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF