Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2554175
10157
413
2554059
10158
413
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 36x24 cm.
2505660
10159
413
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 9/40. 36,5x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 9/40, 36,5x27 cm. 2547037
10160
413
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, számozott (22/25), lapszéli törésnyommal, 23×23 cm 2571146
10161
413
Horváth Iván (1935-): Robbanás (cím nélkül), 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 17x23 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
2581219
10162
413
19000
Paul Huber (1871-1926): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Kissé vetemedett. Dekoratív fa keretben. 46,5×55 cm 2404694
10163
413
11000
2581560
10164
413
Imre István (1918-1983): Margit-híd, Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos, 38x29 cm 2580504
10165
413
2580323
10166
413
Istókovits Kálmán (1898-1990): Ecce Homo. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/2), kissé sérült, 45x49cm. Dekoratív fa keretben.
2581007
10167
413
9500
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben.
2575102
10168
413
Jámbor József (?- ): "Végső győzelem", 1983. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (1/7). Feltekerve, 36x25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF