Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Pál Zsuzsanna (?-): "... hívom őt". Repesztés, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/2 számozással, 28×20 cm
10302.

Rufpreis:
2 400 HUF

Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 89/135. 65x50 cm / Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litograph on paper. Signed. Numbered: 89/135. 65x50 cm
10303.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Parrag Emil (1925-2019): Színes táj, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 20×30 cm
10304.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 34,5x48 cm.
10305.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10306.

Rufpreis:
8 000 HUF

vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, karton, jelzett, sérült, részben javított, 64x50 cm
10307.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10308.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Perlmutter Izsák), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 22,5x19 cm
10309.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pintér József (1922-2002): Delelőn a nap, 1987. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 35x50 cm
10310.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pintér József (1922-2002): Esett az eső a Dugonics téren (Szeged), 1963. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x24,5 cm
10311.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10312.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm
10313.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF