Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2554314
10302
413
Pál Zsuzsanna (?-): "... hívom őt". Repesztés, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/2 számozással, 28×20 cm 2479194
10303
413
70000
Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 89/135. 65x50 cm / Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litograph on paper. Signed. Numbered: 89/135. 65x50 cm
2541634
10304
413
5500
Parrag Emil (1925-2019): Színes táj, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 20×30 cm 2398013
10305
413
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 34,5x48 cm. 2398017
10306
413
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x49,5 cm. Ritka, korai alkotás! 2575228
10307
413
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, karton, jelzett, sérült, részben javított, 64x50 cm 2487882
10308
413
280000
2580472
10309
413
Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Perlmutter Izsák), üvegezett fa keretben, lapszéli apró folttal, 22,5x19 cm
2578929
10310
413
14000
Pintér József (1922-2002): Delelőn a nap, 1987. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 35x50 cm 2576964
10311
413
14000
Pintér József (1922-2002): Esett az eső a Dugonics téren (Szeged), 1963. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x24,5 cm 2578937
10312
413
2578923
10313
413
Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF