Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2494411
10290
413
13000
Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 18x24 cm 2557735
10291
413
Nemes Török János (1900?-1980): Önarckép, karikatúra. Vegyes technika, jelzett. 21x17 cm
2581059
10292
413
13000
2505665
10293
413
13000
2581331
10294
413
Nyerges Pál (1914-1987): Falusi táj, akvarell, papír, jelzett, víz áztatta foltokkal, 30×40,5 cm 2558858
10295
413
70000
Orosz Gellért (1919-2002): Kert. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 60×80 cm
2527948
10296
413
Orosz István (1941-1999): Táj, 1961. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. Lapon törésnyommal. 21x31 cm 2528173
10297
413
Orosz István (1941-1999): Női és férfi portré, 2 db. Ceruza, papír. Jelzett. Lapon törésnyommal. 33x21 és 40,5x27 cm
2404014
10298
413
Orsovai Valéria (1943-): Színek varázsa. Akvarell, selyem, jelzett, kartonra applikáva, 15×16,5 cm 2583831
10299
413
26000
Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
2583756
10300
413
9500
P.Molnár József (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 30×40 cm 2554214
10301
413
Pál Zsuzsanna (?-): Természeti forma. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6 számozással, 14,5×9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF