Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

S. J. Reeve (?-): Vadászatról hazatérők. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
10327.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reitmayer Béla (?-?): Szarvasok viadala. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30x44 cm
10328.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989): Erotikus rézkarc. papír, jelzett, sorszámozott 97/100 Üvegezett keretben 13,5x9 cm
10329.

Rufpreis:
4 000 HUF
41

Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×50 cm
10330.

Rufpreis:
8 000 HUF

Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán "Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja" bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm
10331.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rimtas Tarabilda (1943-): Lizdas (Hortobágy), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Hátoldali feliraton szerepel Both Ferenc (Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep, Hajdúböszörmény) neve, 35×22,5 cm
10332.

Rufpreis:
4 000 HUF

1914 Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágtanulmány. Litográfia, papír, a Díszítő Művészet melléklete, 20×15,5 cm
10333.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rippl-Rónai József (1861-1927): Pesti lányok. Aktok. Cinkográfia 1913, papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10334.

Rufpreis:
8 000 HUF

Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Női arckép tanulmány, 1876-80 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 20x14,5 cm
10335.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Szakállas férfi portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lapszéli sérülésekkel. 28x20 cm
10336.

Rufpreis:
5 000 HUF
34

10337.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 15×23 cm, paszpartuban.
10338.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF