Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583211
10327
413
S. J. Reeve (?-): Vadászatról hazatérők. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm 2575499
10328
413
Reitmayer Béla (?-?): Szarvasok viadala. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30x44 cm
2582162
10329
413
Rékassy Csaba (1937-1989): Erotikus rézkarc. papír, jelzett, sorszámozott 97/100 Üvegezett keretben 13,5x9 cm 2579684
10330
413
Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×50 cm 2472918
10331
413
Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán "Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja" bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm 2581739
10332
413
Rimtas Tarabilda (1943-): Lizdas (Hortobágy), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Hátoldali feliraton szerepel Both Ferenc (Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep, Hajdúböszörmény) neve, 35×22,5 cm 2581242
10333
413
1914 Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágtanulmány. Litográfia, papír, a Díszítő Művészet melléklete, 20×15,5 cm 2506755
10334
413
Rippl-Rónai József (1861-1927): Pesti lányok. Aktok. Cinkográfia 1913, papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! 2516987
10335
413
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Női arckép tanulmány, 1876-80 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 20x14,5 cm 2516983
10336
413
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Szakállas férfi portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lapszéli sérülésekkel. 28x20 cm 2403917
10337
413
11000
2580858
10338
413
Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 15×23 cm, paszpartuban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF