Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

id. Rudy László (?-?): Krisztus, 1934. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 51,5x37,5 cm
10339.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sági Sándor (1917-2007): Színes vitorlások (Balaton). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával és a Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Mednyánszky Teremben, 1987-ben rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben. 60×80 cm.
10340.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Őszi erdő. Olaj, vászon kartonon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 35×50 cm
10341.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
23

Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm
10342.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sárközy Katalin (?-): Húgom. Pasztell, papír, sérült, kartonra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott. 68×50 cm
10343.

Rufpreis:
800 HUF

Schima András (Bandi) (1882-1959): Aratás Magyarhonban 1921. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 18x15 cm
10344.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

Schima András (Bandi) (1882-1959): Szavazóurna 1922. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 30x17 cm
10345.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

Scultéty Éva (1917-2001): Vár (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/100), foltos, 24×19,5 cm
10346.

Rufpreis:
2 800 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Jácint. Rézkarc, papír, jelzett, 38,5×30 cm
10347.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sebestyén József András (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 53×43 cm
10348.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sebestyén József András (?-): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 55×39,5 cm
10349.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10350.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF