Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574375
10339
413
id. Rudy László (?-?): Krisztus, 1934. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 51,5x37,5 cm 2577440
10340
413
42000
Sági Sándor (1917-2007): Színes vitorlások (Balaton). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával és a Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Mednyánszky Teremben, 1987-ben rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben. 60×80 cm. 2578305
10341
413
9500
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Őszi erdő. Olaj, vászon kartonon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 35×50 cm 2461188
10342
413
Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm
2541926
10343
413
Sárközy Katalin (?-): Húgom. Pasztell, papír, sérült, kartonra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott. 68×50 cm 2582486
10344
413
Schima András (Bandi) (1882-1959): Aratás Magyarhonban 1921. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 18x15 cm 2583880
10345
413
Schima András (Bandi) (1882-1959): Szavazóurna 1922. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 30x17 cm 2581524
10346
413
Scultéty Éva (1917-2001): Vár (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/100), foltos, 24×19,5 cm 2528483
10347
413
Scultéty Éva (1917-2001): Jácint. Rézkarc, papír, jelzett, 38,5×30 cm 2525528
10348
413
Sebestyén József András (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 53×43 cm 2525533
10349
413
6500
Sebestyén József András (?-): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 55×39,5 cm 2325654
10350
413
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF