Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574509
10012
413
B. Tóth Edit (1958-): Alföldi tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm 2548719
10013
413
Bakonyi Kató (?-?): Enteriőr, 1928. Olaj, karton. Korabeli, sérült fa keretben. 27x34 cm 2543390
10014
413
4600
B. Hajdú László (1926-1988): Műélvezet pszichollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22×17 cm
2507413
10015
413
B. Hajdú László (1926-1988): Domborítva. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×18 cm
2448128
10016
413
2465590
10017
413
2465585
10018
413
2507193
10019
413
B. Hajdú László (1926-1988): Hajadon. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Inter Galéria címkéjén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 28,5×19,5 cm 2478689
10020
413
13000
Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 20,5x17,5 cm
2069977
10021
413
3800
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban. 2429874
10022
413
15000
Balogh László (1930-2002): Akasztottak. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 16x26,5 cm 2437204
10023
413
Bálint Endre (1914-1986): Egy csecsemő halálára. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF