Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578370
10036
413
Basch Árpád (1873-1944): Szecessziós nő. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, régi réz keretben. 15x12cm 2379256
10037
413
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 13,5×13,5 cm 2349385
10038
413
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm
2558480
10039
413
34000
2379286
10040
413
B. Séday Mária (1925-2009): Táncosok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 14×17 cm
2379275
10041
413
B. Séday Mária (1925-2009): Könnyed mozdulatok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 20×21 cm
2379278
10042
413
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló páros. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×14,5 cm
2480134
10043
413
22000
Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm
2552652
10044
413
15000
Belényhi Károly (?- ): Hegyvidék. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm
2576447
10045
413
38000
ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Folyókanyar. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x50cm 2577679
10046
413
40000
2497958
10047
413
160000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF