Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm
10242.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Ligeti Zsuzsa: Kristalsund. Tus, papír, jelzett 15x11 cm
10243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ligeti Zsuzsa: Kazimierz Dolny. Tus, papír, jelzett 15x11 cm
10244.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lisziák Elek (1939-2007): Holdvilágos Balaton. Pasztell, papír, jelzett, keret nélkül, 47×64 cm
10245.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10246.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rene Lorrain (1873-1949?): Táj. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 14,5x23 cm. Üvegezett fakeretben.
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

10248.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lunger Katalin (?-): Haláltánc III., 2006. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült, javított fa keretben, 40x50 cm
10249.

Rufpreis:
12 000 HUF

10250.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Lux Antal (1935-): Best send by mail art I., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art I., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm.
10251.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10252.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Macskássy János (1910-1993): Szőke szépség. Pasztell, papír, jelzett, sérült, foltos, 70x50 cm
10253.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF