Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2584306
10242
413
Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm 2562345
10243
413
Ligeti Zsuzsa: Kristalsund. Tus, papír, jelzett 15x11 cm 2562346
10244
413
Ligeti Zsuzsa: Kazimierz Dolny. Tus, papír, jelzett 15x11 cm 2543371
10245
413
Lisziák Elek (1939-2007): Holdvilágos Balaton. Pasztell, papír, jelzett, keret nélkül, 47×64 cm 2473187
10246
413
Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm 2584543
10247
413
Rene Lorrain (1873-1949?): Táj. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 14,5x23 cm. Üvegezett fakeretben.
2557485
10248
413
2542404
10249
413
Lunger Katalin (?-): Haláltánc III., 2006. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült, javított fa keretben, 40x50 cm 2462162
10250
413
46000
2571304
10251
413
24000
Lux Antal (1935-): Best send by mail art I., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art I., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm.
2406661
10252
413
2575250
10253
413
Macskássy János (1910-1993): Szőke szépség. Pasztell, papír, jelzett, sérült, foltos, 70x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF