Gádor Emil (1911-1998): Öreg város. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal ("Balatoni Nyári Tárlat 1972") és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt a festő Tiszavasváriban rendezett kiállításán. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm