Gádoros Lajos (1910-1991): Építész, belsőépítész. Bútor tervek 1941-bő... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gadoros-Lajos-1910-1991-Epitesz-belsoepitesz-Butor-tervek-1941-bol-Tus-pausz-jelz~II2579501
2579501
10124
413
Beschreibung: Gádoros Lajos (1910-1991): Építész, belsőépítész. Bútor tervek 1941-ből. Tus, pausz, jelzett. 29x50 cm
: karap_norbert