Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi menyecské... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Turi-Mihaly-1936-2011-Edvi-Illes-Aladar-utan-Kalotaszegi-menyecskek-Olaj-karton-jelzett~II2557217
2557217
10390
413
24000
Beschreibung: Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi menyecskék. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben. 66x52 cm
: pelikán_kristóf