Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Póka György (1944- ): Havas hegycsúcsok. Zománcfesték, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán Póka György autográf ajándékozási soraival Gyula város díszpolgára, Gerhard Stengel részére. 32×42 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf