Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1955., Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17979.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hasek, Jaroslav: A Balaton partján. Történetek a régi Magyarországból. Ford.: Tóth Tibor. Pozsony, 1954, Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. 150 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17980.

Rufpreis:
1 000 HUF
30

17981.

Rufpreis:
1 600 HUF

Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és részben hiányos gerinccel, ajándékozási sorokkal.
17982.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., 252 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
17983.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vécsey Sándor költeményei. Kiadta: Jókai Mór. Pest, 1854, Landerer és Heckenast, 8+178 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17984.

Rufpreis:
1 600 HUF

17985.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hans Heinz Ewers: Lidérc. Hervay Frigyes ford. (Fantasztikus regény.) Hans Heinz Ewers összes művei. I. =Bp., 1924, Nova. A borító art-deco illusztrációja Galambos Margit munkája. Kiadói papírkötés, foltos, kopott, javított borítóval.
17986.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Új versek. Anthologia a régebbi versekből. Modern Könyvtár. 246-247. Bp.,én., Athenaum. 48 p.Kiadói illusztrált papírkötés, a borítója szakadozott, sérült, foltos.
17987.

Rufpreis:
1 600 HUF

1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, foltos, a hátsó borító egyik sarkán sérülés, hiány.
17988.

Rufpreis:
1 000 HUF

17989.

Rufpreis:
800 HUF

17990.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF