Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Janus Pannonius: Epigramma lasciva. Pajzán epigrammák. Szerk., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Csorba Győző. Bp., 1986, Helikon. 82 p. Kiadói, aranyszínű zsinórral fűzött papírkötés, kiadói aranyozott kapcsos kartontokban, jó állapotban.
17967.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaal József: Történeti beszélyek. Gaal József összes művei III. kötet. Nemzeti Könyvtár 28. Szerk.: Abafi Lajos. Bp., 1882, Aigner Lajos. 471 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, egyébként jó állapotban. Intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17968.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pilinszky János: Szög és olaj. Vigilia-könyvek. Bp., 1982 Vigilia. 513 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17969.

Rufpreis:
3 000 HUF

Francois Mauriac: A Frontenac-misztérium. Ford.: Possonyi László. Vigilia-Könyvek 2. Bp.,[1934], Magyar Kultúra. A borítón Molnár C. Pál illusztrációjával. Kiadói papírkötés, egy javított lappal, a borítón szakadással.
17970.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tormay, Cécile: Scénes De La Révolution Communiste en Hongrie. Le Livre Proscrit. Collection Figures et Souvenirs. 14. Traduit et adapté par Marcelle Tinayre et Paul Eugéne Régnier. Paris, 1938., Libraire Plon, 252+1 p. Francia nyelven. Kissé kopott korabeli félvászon-kötésben.
17971.

Rufpreis:
1 200 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a könyvtest szétvált sérült.
17972.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bajcsy-Zsilinszky Endre: Egyetlen út: a magyar paraszt. Bp., 1938, Kelet Népe,(Attila-ny.), 152 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
17973.

Rufpreis:
1 600 HUF

17974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztálin sólymai. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Kiadó. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
17975.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,1900, Athenaeum., 216 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
17976.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp.,(1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóban, aláhúzásokkal.
17977.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jánky István: Gondolattól a kifejezésig. Dedikált! Sümeg, 1937. Sarlai Jenő nyomdája. 146p. Kiadói papírkötésben
17978.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF