Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr,[1889],Gross Gusztáv, 88 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17943.

Rufpreis:
800 HUF

17944.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gustav Meyrink: A fehér dominikánus. Egy láthatatlan valaki naplójából. Ford: Moly Tamás. Bp., 1922., Kultura. A borító Szántó Lajos műve. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17945.

Rufpreis:
3 000 HUF

17946.

Rufpreis:
1 000 HUF

17947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Song Ci: Egy kínai halottkém feljegyzései. (A bűnök elsöprésének összegyűjtött feljegyzései.) Xi yuan ji lu. A világ első igazságügyi orvostani kézikönyve 1247-ből. Kínai kuriózumok. Bp., 2013., Quattrocento Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17948.

Rufpreis:
4 000 HUF

F. W. Bain: A hibák bányája. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,(1920),Rózsavölgyi. Átkötött egészvászon-kötés, foltos.
17949.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oscar Wilde: Téli rege. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., én., Genius. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
17950.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró András 4 dedikált műve: A szépség ünnepe. Reich Károly grafikáival. ; Hit és bizalom. (Megjelent 1500 példányban.) ; Pénteki jegyzetek.; Dávid és Góliát. Mária vallomásai. Bp.-Érd-Érdliget, 1988-2001, Hazafias Népfront III. ker. Bizottsága-Érdi Ujság-Érd Város Önkormányzata-Anteus. Kiadói papírkötés.
17951.

Rufpreis:
1 200 HUF

17952.

Rufpreis:
1 000 HUF

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1941., Turul]. Harmadik kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, ex libris-szel.
17953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pataky Attila: Bor, szec, rock & roll...és lélek. hn., 2007, P. Management Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17954.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF