Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2454125
17955
402
Pajkos énekek. Vál., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Stoll Béla. Magyar ritkaságok. Bp., 1984., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2454956
17956
402
Bárány Tamás: Tornádó. A szerző által dedikált példány. Bp., 1970., Magvető. Kiadói papírkötés.
2455226
17957
402
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval. 2456127
17958
402
Czibulyás József: Pecsenyecsirke a háztájiban. Bp., 1978., Mezőgazdasági-Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, pár lapon aláhúzással.
2454623
17959
402
Faludy György: 100 könnyű szonett. Bp., 1995., Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
2454464
17960
402
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
2454463
17961
402
Hubay Miklós: Napló nélkülem. Békéscsaba, 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kopott egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
2469912
17962
402
Az erényöv. Összeállította és fordította: Végh István. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Fűzve, fehér papírborítékban 2467886
17963
402
2 db Diákkönyvtár füzet: Ovidius, Aeneis. Bp., 1930. Kiadói papírkötés.
2469924
17964
402
Lakatos László: Angoramacska. Bp., é.n. Athenaeum. Aranyozott kiadói vászonkötésben
2457962
17965
402
Fővárosi Fürdőigazgatóság vendégváró kódexe. Bp., Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2472706
17966
402
Delmont, Joseph: Földrengés. Ford.: Rónay Mária. Bp., 1933, Nova. 242 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, az első kötéstábla belső oldala kissé sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF