Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Pajkos énekek. Vál., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Stoll Béla. Magyar ritkaságok. Bp., 1984., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17955.

Rufpreis:
800 HUF

Bárány Tamás: Tornádó. A szerző által dedikált példány. Bp., 1970., Magvető. Kiadói papírkötés.
17956.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval.
17957.

Rufpreis:
1 200 HUF

Czibulyás József: Pecsenyecsirke a háztájiban. Bp., 1978., Mezőgazdasági-Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, pár lapon aláhúzással.
17958.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faludy György: 100 könnyű szonett. Bp., 1995., Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17959.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17960.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hubay Miklós: Napló nélkülem. Békéscsaba, 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kopott egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17961.

Rufpreis:
800 HUF

Az erényöv. Összeállította és fordította: Végh István. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Fűzve, fehér papírborítékban
17962.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Diákkönyvtár füzet: Ovidius, Aeneis. Bp., 1930. Kiadói papírkötés.
17963.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lakatos László: Angoramacska. Bp., é.n. Athenaeum. Aranyozott kiadói vászonkötésben
17964.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fővárosi Fürdőigazgatóság vendégváró kódexe. Bp., Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17965.

Rufpreis:
1 000 HUF

Delmont, Joseph: Földrengés. Ford.: Rónay Mária. Bp., 1933, Nova. 242 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, az első kötéstábla belső oldala kissé sérült.
17966.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF