Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Lipcse, 1954, VEB E. A. Seemann. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt.
18052.

Rufpreis:
1 600 HUF

18053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
18054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
18055.

Rufpreis:
1 000 HUF

18056.

Rufpreis:
1 000 HUF

18057.

Rufpreis:
1 200 HUF

18058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mándy Iván: Budapesti legendák. Bp., 1994, Városháza. Kiadói papírkötés.
18059.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tim Wallance-Murphy és Marilyn Hopkins. Rosslyn- A Szent Grál titkainak őrzője. Fordította: Szabó Kata. Pécs, 2001, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, újszerű állapotban.
18060.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói félvászon kötés, kötésen szakadásokkal.
18061.

Rufpreis:
1 000 HUF

May Károly: Mandarinok országában. Ford.: Farkas Emőd. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött modern egészvászon-kötés.
18062.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF