Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385372
18051
402
Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Lipcse, 1954, VEB E. A. Seemann. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2389543
18052
402
Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt. 2389452
18053
402
2386470
18054
402
Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
2389158
18055
402
Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
2386452
18056
402
2411284
18057
402
2410358
18058
402
2411607
18059
402
Mándy Iván: Budapesti legendák. Bp., 1994, Városháza. Kiadói papírkötés.
2446385
18060
402
Tim Wallance-Murphy és Marilyn Hopkins. Rosslyn- A Szent Grál titkainak őrzője. Fordította: Szabó Kata. Pécs, 2001, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, újszerű állapotban.
2446267
18061
402
Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói félvászon kötés, kötésen szakadásokkal. 2473204
18062
402
May Károly: Mandarinok országában. Ford.: Farkas Emőd. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött modern egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF