Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Károlyi Amy: Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben. A kötet képanyagát összegyűjtötte, válogatta és a felvételeket készítette Moldován Domokos. Bp., 1984., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18147.

Rufpreis:
800 HUF

18148.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18149.

Rufpreis:
800 HUF

Katalógus a tömegpolitikai munkában felhasználható filmekről. Szerk.: Vagyóczkyné Kékes Viktória. Bp., 1978, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon mappában.
18150.

Rufpreis:
1 000 HUF

18151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makkai Sándor: Táltoskirály. Bp., 1935, Genius. Kiadói halina kötés, kissé kopott és foltos borítóval, a borító belső oldalán ragasztással.
18152.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.
18154.

Rufpreis:
800 HUF

18155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.
18156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. I.-II.köt. Képes kiadás. I. köt.: A magyar irodalom a XX. századig. II. köt.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet egyik sarkán kis hiánnyal.
18158.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF