Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

18159.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illés Endre: Színház. Borsos Miklós rajzaival. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erskine Childers: A homok titka. A titkosszolgálat aktáiból. A krimi gyöngyszemei sorozat. Kovács Lajos fordítása. Bp., 2007, Alexandra. Fazekas Attila illusztrációival. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
18161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói félvászon kötés, foltos állapotban.Volt könyvtári példány.
18162.

Rufpreis:
1 800 HUF

Toldy Ferenc: A magyar nyelv és irodalom kézikönyve a mohácsi vésztől a legújabb időkig, vagyis az utóbbi három század kitűnőbb írói és költői életrajzokban és jellemző mutatványokban feltüntetve. I-II. köt. Kiadta: Toldy Ferenc. Pest, 1855-1857, Heckenast Gusztáv, XIV+2+736 (kéthasábos számozás); XII+848 (kéthasábos számozás) p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, az elülső kötéstábla és az első lapok leváltak az 5. oldalig, a kötése sérült, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen sérüléssel, javításnyommal.
18163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőts István: Szilánkok és gyaluforgácsok. Egybegyűjtött írások. Bp., 1999, Osiris. 441 p. Kiadói kartonált papírkötés.
18164.

Rufpreis:
2 000 HUF

18500.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
18504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18507.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rájátszás. Szerk.: Nagy Gabriella- Valuska László. Hn., 2013, Kultúrkombinát Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
18508.

Rufpreis:
1 600 HUF

Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
18511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.  A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
18513.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF