Illés Endre: Színház. Borsos Miklós rajzaival. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Erskine Childers: A homok titka. A titkosszolgálat aktáiból. A krimi gyöngyszemei sorozat. Kovács Lajos fordítása. Bp., 2007, Alexandra. Fazekas Attila illusztrációival. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói félvászon kötés, foltos állapotban.Volt könyvtári példány.
Toldy Ferenc: A magyar nyelv és irodalom kézikönyve a mohácsi vésztől a legújabb időkig, vagyis az utóbbi három század kitűnőbb írói és költői életrajzokban és jellemző mutatványokban feltüntetve. I-II. köt. Kiadta: Toldy Ferenc. Pest, 1855-1857, Heckenast Gusztáv, XIV+2+736 (kéthasábos számozás); XII+848 (kéthasábos számozás) p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, az elülső kötéstábla és az első lapok leváltak az 5. oldalig, a kötése sérült, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen sérüléssel, javításnyommal.
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.