https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.
1
18063.

Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Búvár Zsebkönyvek könyvtétel, 4 db. Bp.,1978, 1986, Móra. Gyümölcsök, Építészeti stílusok, Felhők, Autók. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18064.

Búvár Zsebkönyvek könyvtétel, 4 db. Bp.,1978, 1986, Móra. Gyümölcsök, Építészeti stílusok, Felhők, Autók. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,
1
18065.

Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.
1
18066.

Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.
1
18067.

Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1977. Móra. Dluhopolszky László rajzaival és Varga Imre ábráival illusztrálva. Második, bővített kiadás. Kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
1
18068.

Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1977. Móra. Dluhopolszky László rajzaival és Varga Imre ábráival illusztrálva. Második, bővített kiadás. Kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
1
18069.

Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta - -. Bp.,[1935.], Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1
18070.

Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta - -. Bp.,[1935.], Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kopásnyomokkal. Ábrákkal, színes fotókkal illusztrált.
1
18071.

Dr. Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kopásnyomokkal. Ábrákkal, színes fotókkal illusztrált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
1
18072.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.
1
18073.

Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Foltos, szakadt kartonált papírkötésben, megviselt állapotban.
1
18074.

Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Foltos, szakadt kartonált papírkötésben, megviselt állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse