https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2405226
18063
402
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2405338
18064
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Búvár Zsebkönyvek könyvtétel, 4 db. Bp.,1978, 1986, Móra. Gyümölcsök, Építészeti stílusok, Felhők, Autók. Kiadói kartonált papírkötés. 2405429
18065
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Magyar András: Nagy táltoskönyv. Legendánk újra éled! Bp.,é.n.,Energia Gyógyító Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés, 2446252
18066
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
2446262
18067
402
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2446442
18068
402
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1977. Móra. Dluhopolszky László rajzaival és Varga Imre ábráival illusztrálva. Második, bővített kiadás. Kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. 2446317
18069
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2446272
18070
402
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta - -. Bp.,[1935.], Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2446347
18071
402
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kopásnyomokkal. Ábrákkal, színes fotókkal illusztrált.
Das Lot is nicht erreichbar
2446327
18072
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2446632
18073
402
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2446628
18074
402
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Foltos, szakadt kartonált papírkötésben, megviselt állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse