Francois Rabelais: Gargantua és Pantagruel. (Szemelvények.) Vál., bevezetővel, jegyzetekkel, összekötő szöveggel ellátta és a ford. ellenőrizte: Győry János. Ford.: Benedek Marcell. Csernus Tibor illusztrációival. A színes előzéklap Győry Miklós, az iniciálék Kálmán Klára munkái. Bp.,1954, Szépirodalmi, 282 p.+ 6 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Babits Mihály: Az európai irodalom olvasókönyve. Töredék és vázlat. A függelékben Halász Gábor levelei. Bp.,1978,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró lapokkal. A szerző által aláírt példány.
Wilhelm Dilthey: Élmény és költészet. Három tanulmány. Az európai irodalom fejlődése. Novalis - Hölderlin. Ford. és bevezetéssel ellátta: Várkonyi Hildebrand. Ember és Természet. 8. Bp., 1923., Franklin. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a szennylapokon ceruzás jegyzettel.
Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.
The Ultimate Guide to Sex Toys . Hn., 2014, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven. + A Guide to Luxury Sex Toys 2. Hn., 2015, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven.