Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Francois Rabelais: Gargantua és Pantagruel. (Szemelvények.) Vál., bevezetővel, jegyzetekkel, összekötő szöveggel ellátta és a ford. ellenőrizte: Győry János. Ford.: Benedek Marcell. Csernus Tibor illusztrációival. A színes előzéklap Győry Miklós, az iniciálék Kálmán Klára munkái. Bp.,1954, Szépirodalmi, 282 p.+ 6 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18087.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Babits Mihály: Az európai irodalom olvasókönyve. Töredék és vázlat. A függelékben Halász Gábor levelei. Bp.,1978,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18088.

Rufpreis:
800 HUF

Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
18089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
18090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Laurisin Lajos: Alkonyi mesék. Költemények. Kalocsa, 1922, Árpád Rt. Könyvnyomdája. DEDIKÁLT! Fűzött papírkötés, kopottas állapotban.
18091.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró lapokkal. A szerző által aláírt példány.
18092.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wilhelm Dilthey: Élmény és költészet. Három tanulmány. Az európai irodalom fejlődése. Novalis - Hölderlin. Ford. és bevezetéssel ellátta: Várkonyi Hildebrand. Ember és Természet. 8. Bp., 1923., Franklin. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a szennylapokon ceruzás jegyzettel.
18093.

Rufpreis:
1 200 HUF

18094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
18095.

Rufpreis:
1 200 HUF

The Ultimate Guide to Sex Toys . Hn., 2014, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven. + A Guide to Luxury Sex Toys 2. Hn., 2015, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven.
18096.

Rufpreis:
2 400 HUF

Krúdy Gyula: Ady Endre éjszakái. Bp.,[1948.],Fehér Holló. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, a gerinc sérült, részben hiányos.
18097.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jókai Mór: A magyar előidőkről. Pest, 1869., Heckenast Gusztáv, 2+267+1 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
18098.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF