Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2467584
18039
402
2455991
18040
402
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
2475798
18041
402
Magyar mesemondó 2 száma, egy duplummal: Ünnepi versek és rigmusok. Énekli egy öreg poéta. (54 sz.,x2); Rudnyánszky Gyula: Törött bors. Víg nóták és csípős rigmusok. (39. sz.) Bp., én., Méhner Vilmos. Papírkötésekben. 2475791
18042
402
Genovéva. A szép és erényes grófné története vagy az ártatlanság diadala. Bp., én., Méhner Vilmos. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó borítóval. 2475788
18043
402
Humor a bűnben. Megtörtént viccek, pesti anekdoták. Szomaházy István bevezetőjével. Vidám Könyvtár. Bp., én., NAP. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt címlappal, kis lapszéli sérülésekkel. 2475728
18044
402
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
2458419
18045
402
Horner Jakab: Melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás? (Beszélgetés egy kételkedővel.) Angolból fordítá. Bp.,1903., Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal. 2405095
18046
402
2405056
18047
402
2405043
18048
402
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
2405060
18049
402
2381351
18050
402
Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF