Marcel Prévost: Az olthatatlan tűz. Ford.: L. Ujváry Lajos. Bp., én., Genius. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán törésnyommal.
Karinthy Frigyes: Két mosoly.; Bíró Lajos: Álarcok. Színjáték négy felvonásban. [Egy kötetben.] Wien, 1922, Pegazus-ny.,78+1+128 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Új magazin könyvek. Bp., én., Új Magazin Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal.
[Kiss János]: Legujabb megbővitett és megjavíttatott magyar és német levelező könyv, vagy részszerént regulából, részszerént példákból álló oktatás. Miképpen kellessék mindenféle leveleket 's a' közönséges életben szükséges egyébb aprólékos irásokat, úgy mint: Instantiákat, Contractusokat vagy egygyességleveleket, Kereskedésbeli leveleket, Obligatziókat, Quietantziákat, Testamentomokat 's a' t. készíteni. Pesten, 1824., Trattner Mátyás, 2 p.+13 sztl. lev. + 2 +492 p. Ötödik, sok Levelekkel, és egy egész Magyar, Német és Deák Titulázo Könyvvel megbövitett kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső előzéklapon, az utolsó lapon, és a hátsó kötéstábla belsején firkával, hiányos!, az utolsó pár lap hiányzik.
Elárvult szabadság. A diktatúrát követő két évtized, hatvan magyar kiválóság szemével. Szerk.: Szőcs Géza, Mészáros László. Harmadik évezred sorozat 1. kötet. Kecskemét, 2008, Kecskeméti Lapok Kft. 328 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.