Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Marcel Prévost: Az olthatatlan tűz. Ford.: L. Ujváry Lajos. Bp., én., Genius. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán törésnyommal.
18015.

Rufpreis:
1 400 HUF

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer Aladár . Kartonált vászonkötésben, kopott, sérült.
18016.

Rufpreis:
1 000 HUF

Böszörményi Zoltán: Magyar gyász. Bp., 1915. Magyar Újság. Ragasztásnál elvált kiadói papírborítékban.
18017.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zágoni Jenő: Kőrösi Csoma Sándor bibliográfia. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18018.

Rufpreis:
2 800 HUF

Allen Ginsberg: A leples bitang. Vál.: Eörsi István. Ford.: Eörsi István Györe Balázs, Orbán Ottó. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védborítóban.
18019.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Két mosoly.; Bíró Lajos: Álarcok. Színjáték négy felvonásban. [Egy kötetben.] Wien, 1922, Pegazus-ny.,78+1+128 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18020.

Rufpreis:
2 800 HUF

18021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Sorszámozott 12/300. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói bársonykötésben
18022.

Rufpreis:
1 200 HUF

Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Új magazin könyvek. Bp., én., Új Magazin Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal.
18023.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés.
18024.

Rufpreis:
800 HUF

[Kiss János]: Legujabb megbővitett és megjavíttatott magyar és német levelező könyv, vagy részszerént regulából, részszerént példákból álló oktatás. Miképpen kellessék mindenféle leveleket 's a' közönséges életben szükséges egyébb aprólékos irásokat, úgy mint: Instantiákat, Contractusokat vagy egygyességleveleket, Kereskedésbeli leveleket, Obligatziókat, Quietantziákat, Testamentomokat 's a' t. készíteni. Pesten, 1824., Trattner Mátyás, 2 p.+13 sztl. lev. + 2 +492 p. Ötödik, sok Levelekkel, és egy egész Magyar, Német és Deák Titulázo Könyvvel megbövitett kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső előzéklapon, az utolsó lapon, és a hátsó kötéstábla belsején firkával, hiányos!, az utolsó pár lap hiányzik.
18025.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Elárvult szabadság. A diktatúrát követő két évtized, hatvan magyar kiválóság szemével. Szerk.: Szőcs Géza, Mészáros László. Harmadik évezred sorozat 1. kötet. Kecskemét, 2008, Kecskeméti Lapok Kft. 328 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18026.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF