Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
Moldova György: Magyarország szennybemenetele. Riport a környezetvédelemről. Bp., 1995., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt.
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bev. ellátta Koroda Pál. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.