Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18003.

Rufpreis:
800 HUF

A világ zászlói, a zászlók világa. Bp., 2002. Nyír-Kata. Kiadói kartonálás
18004.

Rufpreis:
800 HUF

Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
18005.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kortársaink (1. és 4. szám) sorozat 2 száma: Juhász Géza: Babits Mihály, Juhász Géza: Móricz Zsigmond. Bp., én., Studium. Kiadói papírkötés, kissé kopottasak.
18006.

Rufpreis:
800 HUF

Huxley, Julian Sorrell: Élet és halál. Bp., 1942, Révai. Kiadói sérült papírborító, kopottas állapotban.
18007.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Béla: Gépek csodavilága. Nemes Attila rajzaival. Bp., 1931, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp.,1935., Kosmos. Kiadói illusztrált papír védőborítóban, javított, kopott borítóval, a hátsó borító egyik sarkán hiánnyal.
18009.

Rufpreis:
1 400 HUF

Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított, kopott illusztrált papír védőborítóban.
18010.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kassák Lajos: Munkanélküliek. I-II. kötet. (Egybekötve. Bp., 1933, Nyugat, 191+205 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18011.

Rufpreis:
1 600 HUF

Moldova György: Magyarország szennybemenetele. Riport a környezetvédelemről. Bp., 1995., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt.
18012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memoriáléja. Bp.,1944., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötésben.
18013.

Rufpreis:
800 HUF

Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bev. ellátta Koroda Pál. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18014.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF