Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Roald Dahl összes meghökkentő meséje I. kötet. Szeged, 2001, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
17907.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Egri csillagok. Ifjúsági kiadás. Biczó András színes képeivel és rajzaival díszített kiadás. Bp., 1943., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a névjegyzékben ceruzás aláhúzásokkal, ajándékozási sorokkal.
17908.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nouveau Petit Larousse illustré. Dictionnaire Encyclopédique. Publié sous la direction de Claude Augé. Paris, 1927., Librairie Larousse. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17909.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Heltai Jenő összegyűjtött versei. Szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Győrei Zsolt. Száztíz év. Bp., [2002], Papirusz Book. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (80/200) példány, a szerző nyomtatott aláírásával. Kereskedelmi forgalomba nem került!
17910.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Szőnyi Sándor 4 műve: Rosszlányok utcájában.; Széthulló világ.; Betontető.; Hatodik földrész. A szerző által dedikált. Bp., én-1957-1977,Athenaeum-Magvető-Kozmosz Könyvek. Különféle kötésekben, közte kissé kopott borítóval is.
17911.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. IX. köt. Ptolemaus - Szárd nyelv. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, XVIII+828 (kéthasábos számozás) p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, benne a szócikkekre vonatkozó számos újságcikk kivágással, a számos jegyzetlapból adódó deformált kötéssel.
17912.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. X. köt.: Szász Károly - Zwingli. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, XVI+852 (kéthasábos számozás) p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, benne a szócikkekre vonatkozó számos újságcikk kivágással, a számos jegyzetlapból adódó deformált kötéssel.
17913.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hamvas Béla: Karnevál. I-II. kötet. Bp., 1985, Magvető. 552+652 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos kiadói papír védőborítóban.
17914.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karriérek sorozat 8 kötete: Balla Ignác: Edison. Második kiadás; Balla Ignác: A Rotschildok; Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum; Mikkelsen kapitány: A sarkvidék Robinsonja; Adorján Andor: Nagy katonák; Nagy asszonyok élete; Henry Morton Stanley, a nagy afrikai kutató önéletírása; Sztrokay Kálmán, Balla Ignác: Híres feltalálók. Bp., 1912-1913, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, helyenként kissé foltos, hiányos lapokkal.
17915.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gombos Albin: A grönlandi titok I-IV. köt.: I. A jégvilág rejtélye. II. köt.: A lángban álló Adrián.) III. köt.: Bujócska a tengeren. IV. köt.: Magyarok a jégországban. Bp.,1928.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. köteten folttal.
17916.

Rufpreis:
2 800 HUF

Márai Sándor: Varázs. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, kopottas állapotban.
17917.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János: Pandora. A nagyidai cigányok. Megbírálta Thewrewk Árpád. Pozsony, 1872, Szerző. Beöthy Zsolt könyvtárából. Újrakötött egészvászon kötés, első lapoknál szakadással.
17918.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF