Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2455393
17931
402
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Bp., 1943, Szőllősy, 110 p. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.
2455239
17932
402
Fülöp László: Pilinszky János. Kortársaink. Bp., 1977., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
2453986
17933
402
Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Magyar Játékszín. 1. Bp., 1945., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, pár helyen ceruzás bejelöléssel, aláhúzással.
2453990
17934
402
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
2454665
17935
402
Illyés Gyula: Két kéz. Bp.,[1950],Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2456123
17936
402
Rákosi Viktor: Sipulusz humoros elbeszélései. Első sorozat. Bp., 1905, Révai. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
2454747
17937
402
Ady Endre: Az elhagyott kalózhajók. Bemutatja Baróti Dezső. Bp., 1977., Magyar Helikon. Kiadói papírkötés.
2454327
17938
402
Gyimesné Szekeres Ágnes: 200 szólás és közmondás. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
2454442
17939
402
Csoóri Sándor: Nomád napló. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
2424321
17940
402
Antal László: Nyelvek nyomában. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
2424468
17941
402
Vidám könyv. Magyar írók humoros írásai. Vál.: Vargha Kálmán. Hegedűs István rajzaival. Mikszáth Kálmán, Gárdonyi Géza, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások írásaival. Bp.,én.,Móra. KIadói kissé kopott félvászon-kötés. 2337387
17942
402
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF