Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Bp., 1943, Szőllősy, 110 p. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.
17931.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fülöp László: Pilinszky János. Kortársaink. Bp., 1977., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17932.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Magyar Játékszín. 1. Bp., 1945., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, pár helyen ceruzás bejelöléssel, aláhúzással.
17933.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17934.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Két kéz. Bp.,[1950],Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Viktor: Sipulusz humoros elbeszélései. Első sorozat. Bp., 1905, Révai. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
17936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: Az elhagyott kalózhajók. Bemutatja Baróti Dezső. Bp., 1977., Magyar Helikon. Kiadói papírkötés.
17937.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyimesné Szekeres Ágnes: 200 szólás és közmondás. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csoóri Sándor: Nomád napló. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
17939.

Rufpreis:
800 HUF

Antal László: Nyelvek nyomában. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
17940.

Rufpreis:
800 HUF

Vidám könyv. Magyar írók humoros írásai. Vál.: Vargha Kálmán. Hegedűs István rajzaival. Mikszáth Kálmán, Gárdonyi Géza, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások írásaival. Bp.,én.,Móra. KIadói kissé kopott félvászon-kötés.
17941.

Rufpreis:
800 HUF

17942.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF