Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Luigi Pirandello: Forog a film. Ford.: Fáy E. Béla. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
18027.

Rufpreis:
1 200 HUF

H. Rider Haggard: Salamon király kincse. I-II. köt. (Egy kötetben.) Ford.: Fái J. Béla. Egyetemes regénytár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18028.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Szathmáry Károly: Rege a tündérkirálynőről. Jó Könyvek 2. sz. Gyulay László rajzaival. Bp., én., Révai, 15+1 p.
18029.

Rufpreis:
800 HUF
13

Esslin, Martin: Artaud. Glasgow, 1976., Fontana-Collins. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18030.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái. Bevezette és jegyzetekkel ellátta: Tóth Rezső. Iskolai Könyvtár. Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sam Scoville: A vörös gyémánt. Kalandos regény az ifjuság számára. Ford.: Kosáryné Réz Lola. (Fantasztikus regény.) Ifjusági Könyvtár 6. sz. Bp., én., Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap sérült, belül kissé sérült kötéssel, hiányzó hátsó szennylappal.
18032.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Jócsik Lajos: Iparra magyar. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., én., Magyar Élet. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, egy lapon kis bejelölésekkel.
18033.

Rufpreis:
1 200 HUF

Guy de Maupassant: Amit a nap s az éj mesél. Ford.: Szabó Lőrinc. Guy de Maupassant összes művei XIV. köt. Bp.,1923., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
18034.

Rufpreis:
1 600 HUF

James Oliver Curwood: A farkasember. (The golden snare.) Bp.,é.n.,Genius, 12+139+4 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, javított részben pótolt gerinccel.
18035.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Szathmáry Károly: Balassa Bálint. Történeti regény egy kötetben. Egyetemes regénytár. Bp., 1908., Singer és Wolfner. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.
18036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farkas Béla: Vándorúton. Pekár Gyula előszavával. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
18037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bihari Mihály: Selyemcukor. - - vidám írásai. Presov/Eperjes, 1938, Pallas, 103+1 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
18038.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF