Luigi Pirandello: Forog a film. Ford.: Fáy E. Béla. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái. Bevezette és jegyzetekkel ellátta: Tóth Rezső. Iskolai Könyvtár. Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Sam Scoville: A vörös gyémánt. Kalandos regény az ifjuság számára. Ford.: Kosáryné Réz Lola. (Fantasztikus regény.) Ifjusági Könyvtár 6. sz. Bp., én., Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap sérült, belül kissé sérült kötéssel, hiányzó hátsó szennylappal.
Jócsik Lajos: Iparra magyar. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., én., Magyar Élet. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, egy lapon kis bejelölésekkel.
Guy de Maupassant: Amit a nap s az éj mesél. Ford.: Szabó Lőrinc. Guy de Maupassant összes művei XIV. köt. Bp.,1923., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
James Oliver Curwood: A farkasember. (The golden snare.) Bp.,é.n.,Genius, 12+139+4 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, javított részben pótolt gerinccel.
P. Szathmáry Károly: Balassa Bálint. Történeti regény egy kötetben. Egyetemes regénytár. Bp., 1908., Singer és Wolfner. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.
Farkas Béla: Vándorúton. Pekár Gyula előszavával. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.