Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

18075.

Rufpreis:
800 HUF

Fr. Kollányi Gy. Fülöp O.F.M.: Nem nézek vissza! Versek. Esztergom, 1942. 245+5 p. Sérült egészvászon-kötésben, az elülső kötéstábla nagyrészt elvált a borítótól. Kézi oldalszámozással, kézzel rajzolt címlappal, egyedi példány.
18076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bálint György: Búcsú az értelemtől. Bp., 1940., Almanach. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülésnyommal, az első 4 lap sarkán sérüléssel. Nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18077.

Rufpreis:
1 400 HUF

Göre Gábor: Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Bp., én., Singer és Wolfner. Nyolcadik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, javított, szakadt borítóval.
18078.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
18079.

Rufpreis:
800 HUF

Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
18080.

Rufpreis:
800 HUF

18081.

Rufpreis:
1 000 HUF

18082.

Rufpreis:
2 800 HUF

Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragoedia három felvonásban. Op. 1. Bp. 1909. Nyugat. 142p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, belső borítóval. Első kiadás, kissé foltos lapokkal
18083.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1913. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói festett egészvászon Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kopott, a gerincnél sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
18084.

Rufpreis:
800 HUF

Gervai Béla: A kisipar fejlődése, helyzete és szerepe népi demokráciánkban. A szerző által DEDIKÁLT Példány. Bp., 1960., Kisiparosok Országos Szervezete. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
18085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal.   A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.
18086.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF