Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet.  Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
18123.

Rufpreis:
1 000 HUF

C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
18124.

Rufpreis:
800 HUF

18125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve [Sáhnáme]. Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
18126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gogol: Egy őrült emlékiratai-Boris László illusztrálta. Budapest 1999. Wolfpress Kiadó. Reprint kiadás.
18127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matthew Stover: Star Wars. (Star Wars Episode III.) Ford.: Nemes István. Bp., 2005, Lap-ICS.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. + Sci-Fi könyvek: Stanislaw Lem: Éden. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötések.; Nemere István: Túl a Plútón. Bp., 1989., Galaktika. Kiadói kissé kopott papírkötés.; Szatmári Sándor: Gépvilág. Bp., 1972., Gondolat. Foltos, kopott, javított gerincű papírkötésben.; Zsoldos Péter: Ellenpont. Bp., 1987., Szerzői. Kiadói papírkötés.; + Galaktika 35. Tudományos-fantasztikus antológia.
18128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik, s még sincs vége I-III. köt. Bp., én., Révai. Ötödik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18129.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Goethe, Johann Wolfgang von : Meister Vilmos tanulóévei I-III. köt. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,(1924),Dante. A címlap Biczó András munkája. Kiadói kopott félvászon-kötésben, két kötet gerincén kis sérüléssel.
18130.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bogyay Katalin: In memoriam Pilinszky. Bp., 1989, Officina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik s még sincs vége I-II-III. Bp., 1904, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
18132.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Claude Lévi-Strauss: Szomorú trópusok. Ford.: Örvös Lajos. Bp., 1973., Európa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.
18133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 18 db, közte: Zaymus Gyula: Marék parázs (Bp., 1932., Kir. M. Egyetemi Ny., a szerző által aláírt) a borító sérült, elvált a könyvtesttől; Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul... (Bp., 1944., Singer és Wolfner), egészvászon-kötés, kissé szakadozott papírborítóban; Nyírő József: Havasok könyve; Jack London: Vaspata; A Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének közgyűlése és karácsonyi vándordíjas gyorsíróversenye; Selma Lagerlöf: Helga, Marianna; H. G. Wells: William Clissold világa; Zilahy Lajos: Halálos tavasz. ... stb. Különféle kötésekben. Változó állapotban, közte több kopott, átkötött, és sérült példányok is.
18134.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF