Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet. Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik, s még sincs vége I-III. köt. Bp., én., Révai. Ötödik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Goethe, Johann Wolfgang von : Meister Vilmos tanulóévei I-III. köt. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,(1924),Dante. A címlap Biczó András munkája. Kiadói kopott félvászon-kötésben, két kötet gerincén kis sérüléssel.
Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik s még sincs vége I-II-III. Bp., 1904, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Vegyes könyvtétel, 18 db, közte: Zaymus Gyula: Marék parázs (Bp., 1932., Kir. M. Egyetemi Ny., a szerző által aláírt) a borító sérült, elvált a könyvtesttől; Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul... (Bp., 1944., Singer és Wolfner), egészvászon-kötés, kissé szakadozott papírborítóban; Nyírő József: Havasok könyve; Jack London: Vaspata; A Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének közgyűlése és karácsonyi vándordíjas gyorsíróversenye; Selma Lagerlöf: Helga, Marianna; H. G. Wells: William Clissold világa; Zilahy Lajos: Halálos tavasz. ... stb. Különféle kötésekben. Változó állapotban, közte több kopott, átkötött, és sérült példányok is.