Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

18099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai, 134+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
18100.

Rufpreis:
2 400 HUF

A marosvásárhelyi sorok. Közzéteszi: Farczady Elek, és Szabó T. Attila. Bukarest, 1957., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, szakadt papír védőborítóban.
18101.

Rufpreis:
1 400 HUF

Színjátszók Könyvtára 5 kötete:  Karinthy Frigyes: A bűvös szék és egyéb komédiák.;  Kisfaludy Károly: Hűség próbája.;  Csokonai Vitéz Mihály: Kultúra.;  Jókai Mór-Ambróczy Ágoston: A debreceni lunátikus.;  Nagy Endre: A miniszterelnök. Bp.,1954-1955,Népszava-Művelt Nép. Kiadói papírkötésekben.
18102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Omár Chájjám: Robáiyát. Ford.: Hegyi Endre. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
18103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egedi-Kovács Melinda: Átman dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
18104.

Rufpreis:
1 000 HUF

18105.

Rufpreis:
1 000 HUF

18106.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18107.

Rufpreis:
2 400 HUF

18108.

Rufpreis:
1 800 HUF

Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, védőborítóval. Jó állapotban.
18109.

Rufpreis:
3 000 HUF

18110.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF