Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2470289
18099
402
2470370
18100
402
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai, 134+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel. 2470459
18101
402
A marosvásárhelyi sorok. Közzéteszi: Farczady Elek, és Szabó T. Attila. Bukarest, 1957., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, szakadt papír védőborítóban. 2471373
18102
402
Színjátszók Könyvtára 5 kötete: Karinthy Frigyes: A bűvös szék és egyéb komédiák.; Kisfaludy Károly: Hűség próbája.; Csokonai Vitéz Mihály: Kultúra.; Jókai Mór-Ambróczy Ágoston: A debreceni lunátikus.; Nagy Endre: A miniszterelnök. Bp.,1954-1955,Népszava-Művelt Nép. Kiadói papírkötésekben.
2470280
18103
402
Omár Chájjám: Robáiyát. Ford.: Hegyi Endre. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
2470327
18104
402
Egedi-Kovács Melinda: Átman dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
2446270
18105
402
2389502
18106
402
900
2324244
18107
402
2346768
18108
402
Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben. 2374569
18109
402
Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, védőborítóval. Jó állapotban.
2389455
18110
402
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF