Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

18111.

Rufpreis:
1 000 HUF

18112.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hofer Miklós, Magyar Bálint, Mályuszné Császár Edit, Székely György, Vámos László: A Nemzeti Színház 150 éve. Bp., 1987, Gondolat.
18113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Daudet: Levelek a malomból. I-II. köt. [Egyébként.] Ford.: Fábry Dezső. Kis Helikon 17-18. Bp.,(1922.), Rózsavölgyi. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Számozatlan példány.
18114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy a haza. Békemenet 2012. Szerk.: Bayer Zsolt. h. n., 2012, Méry Ratio Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
18115.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek 2db, Makkai Sándor: Egyedül. Gróf Bánfy Miklós: Megszámláltattál.. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Reményik Sándor: Romon virág. Kós Károly: Varjunemzetség. Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Kopottas borítókkal, egészvászon-kötésben.
18116.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18117.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gunda Béla: A rostaforgató asszony. Bp., 1989, Múzsák. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18118.

Rufpreis:
1 200 HUF

18119.

Rufpreis:
800 HUF

18120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
18121.

Rufpreis:
1 000 HUF

18122.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF