Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály öt rajzával. Babits Mihály előszavával. Bp.,é.n. (cca 1920-as évek), Athenaeum, VI+229 p.+VII t. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel. Számozott (200/91.), bibliofil példány.
Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor új bájos aquarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Kifundálta és megzengette: Rigó Béla. Egybeillesztette és csinosította: Kocsis József. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Peter Fendi (1796-1842) osztrák festőművész pajzán képeinek színes reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kissé kopott kiadói papírtokban.
Szulik József költeményei és műfordításai. A költő nővérének megbízásából sajtó alá rendezte: Lévay Mihály. Bp., 1896, Nagy Sándor könyvnyomdája. 1 t + VII+319 p. Kiadói aranyozott, szecessziós díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kopott gerinccel, néhány lap kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., én., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.Kopott borítóval, meglazult kötéssel, helyenként gyűrött lapokkal. Az első lap kiszakadt.
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.,1941], Nyugat,(Hungária-ny.), 161+1 p. A borító grafikája Lengyel Lajos (1904-1978) grafikus, festőművész munkája. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Ady Endre: A minden titkok verseiből. Bp., 1919., Pallas. Harmadik kiadás. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító leszakadt, a gerince hiányos.
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. BP., 1910., Nyugat, 129+5 p. Második kiadás. Átkötött kartonált kötésben, kopott borítóval és erősen kopott gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, egy lapon ceruzás rajzzal, megviselt állapotban.