Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

17991.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914., Szerzői kiadás,(Tolnai-ny.), 238+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17992.

Rufpreis:
800 HUF

Ignotus Hugó: Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17993.

Rufpreis:
1 000 HUF

17994.

Rufpreis:
1 000 HUF

17995.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

17996.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17997.

Rufpreis:
800 HUF

17998.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Écsy Ödön István Dr.: Csokonai és Csurgó. A Debreceni Múzeumbarátok Köre 3. szám. Debrecen, 1940, Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17999.

Rufpreis:
800 HUF

Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp., Dick Manó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18000.

Rufpreis:
800 HUF

Fekete István: Barangolások. Elbeszélések. Csergezán Pál rajzaival. Bp., Móra, 1968. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
18001.

Rufpreis:
1 000 HUF

18002.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF