Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443264
17991
402
Lengyel Géza: Annyi baj legyen... (Nicsevo.) Hadifogoly riport regény. Bp., 1931., "Fortuna". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző aláírt beragasztott fényképével, valamint a szerző dedikációjával. 2440926
17992
402
Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914., Szerzői kiadás,(Tolnai-ny.), 238+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2419972
17993
402
Ignotus Hugó: Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
2419873
17994
402
2244137
17995
402
300
2357088
17996
402
2233459
17997
402
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
2443546
17998
402
2200
2438563
17999
402
Écsy Ödön István Dr.: Csokonai és Csurgó. A Debreceni Múzeumbarátok Köre 3. szám. Debrecen, 1940, Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2434495
402
Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp., Dick Manó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2411365
18001
402
Fekete István: Barangolások. Elbeszélések. Csergezán Pál rajzaival. Bp., Móra, 1968. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval. 2349739
18002
402
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF