Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., ... https://www.darabanth.com/de/402-Fernauktion/402.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Dr-Orel-Geza-Az-ugyes-elado-kezikonyve-Bp-1939-Stadium-Rt-ny-252-p-Masodik-bovit~II2443196
2443196
17983
402
Beschreibung: Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., 252 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
: nagy_andras