Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2376110
10087
399
Czibor Ildikó (1969- ): Rezonext. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
1889646
10088
399
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
2405070
10089
399
Czibor Ildikó (1969- ): Xiton. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
2356515
10090
399
15000
Czinege Zsolt (1964-): Paripa. Olaj, vászon, jelzett. 60×50 cm
2374903
10091
399
Czinege Zsolt (1964-): Tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2307876
10092
399
19000
Czinege Zsolt (1964-): Bájos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. 91×60,5 cm
2442323
10093
399
Czinege Zsolt (1964-): Tóparton csónakázva. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm 2440775
10094
399
15000
Czinke Ferenc (1926-2000): Női arc. Tűzzománc, fém lap. Jelzett, keretben. 38x27 cm 2440627
10095
399
6500
Dallos Ernő (1896-1986): Gitárjátékos. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 35×26,5 cm
2282820
10096
399
André Derain (Chatou, 1880-1954): Női akt. Computer print, papír. Jelzett a printen. Számozott: 390/450. Lap bal alsó sarkában Grafiche Milani Editriche szárazpecséttel. Papírra kasírozva. 48x36 cm 2434135
10097
399
Dékány Ágoston (1948-2015): Szürreális jelenet (olvashatatlan címmel), 1987. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (35/25). Autográf ajándékozási sorokkal Székely András (1942- 2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek 1988-ból. Frans Masereel Centrum, Kasterlee, Belgium szárazbélyegzőjével. Lap szélén apró szakadásokkal. 43x61,5 cm
2434077
10098
399
Dékány Ágoston (1948-2015): Eredet (Oorsprong). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (40/6). Autográf ajándékozási sorokkal Székely András (1942- 2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek 1988-ból. Frans Masereel Centrum, Kasterlee, Belgium szárazbélyegzőjével. Lap széle kissé foltos. 33,5x45,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF