Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Wünsche Rezső (?-?), működött 1890-1910 körül: Kislány a kutyájával. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fa keretben, 93×67 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10473.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. magyar nyelvű kiadás Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egészvászon mappában. Számozott példány (442 sz.)
10474.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm
10475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zámbó Attila (?- ): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben, 45x40 cm
10476.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsakó István (1954-): Csónakos, 1998. Rézkarc, merített papír, jelzett. Próbanyomat "próba IV." jelzéssel. 29×21 cm
10477.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsuga Sándor (1950-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 70×90 cm
10478.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF