Wünsche Rezső (?-?), működött 1890-1910 körül: Kislány a kutyájával. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fa keretben, 93×67 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. magyar nyelvű kiadás Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egészvászon mappában. Számozott példány (442 sz.)