Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2434723
10319
399
2339307
10320
399
26000
2440129
10321
399
Magyar József (1936-): Női akt. Pasztell, karton. Jelzett. 31x22 cm
2406355
10322
399
Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett a dúcon. Számozott (10/). Sérült. Paszpartuban. 15x40 cm
2433883
10323
399
9500
Orosz János (1932-2019): Nagy Asszonyok, Róma, 1965. Golyóstoll, tus, papír, jelzett. Alatta autográf ajándékozási sorokkal 1967-ből. Üvegezett fa keretben. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 37x37,5 cm 2404014
10324
399
2418175
10325
399
2433828
10326
399
14000
Oszoli Piroska (1919-2017): Dunaföldvári hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×50 cm 2417317
10327
399
46000
Ozorai Gulyás János (1894-1952): Kirándulók, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Sérült. Fa keretben. 78×80 cm
2406675
10328
399
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
2341250
10329
399
P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
2435949
10330
399
22000
Paál Ilona (?-): Ablakok, 1975. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 50x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF