Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

10319.

Rufpreis:
3 000 HUF

10320.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Magyar József (1936-): Női akt. Pasztell, karton. Jelzett. 31x22 cm
10321.

Rufpreis:
12 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett a dúcon. Számozott (10/). Sérült. Paszpartuban. 15x40 cm
10322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz János (1932-2019): Nagy Asszonyok, Róma, 1965. Golyóstoll, tus, papír, jelzett. Alatta autográf ajándékozási sorokkal 1967-ből. Üvegezett fa keretben. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 37x37,5 cm
10323.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

10325.

Rufpreis:
8 000 HUF

Oszoli Piroska (1919-2017): Dunaföldvári hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×50 cm
10326.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ozorai Gulyás János (1894-1952): Kirándulók, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Sérült. Fa keretben. 78×80 cm
10327.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
10328.

Rufpreis:
4 000 HUF

P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
10329.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paál Ilona (?-): Ablakok, 1975. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 50x40 cm
10330.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF