Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Kulifay Tamás (1958-):  Barátnők. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Bank Center Galéria, Hilton Galéria, 2008-2009, egyéni kiállítások. Fa keretben. 70x50 cm
10247.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kun Sarolta (1990-): Totem. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 25x35 cm
10248.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kutassy Márton (?-?): Szénakazlas szekér. Olaj, karton, jelzett, 24x35,5cm, Keretben.
10249.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10250.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

L Dávid Lehel (1940-): Hosszú várakozás. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 60,5×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 9. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10251.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lábodi Betti (1945-): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. 40,5×28,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10252.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ladócsy László (1960-): Kartal-kisház. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 61,5x43,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10253.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10254.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10255.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ladócsy László (1960-): Naplemente. Pasztell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg sarkaiban sérült és részben hiányos. 42,5x61 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10256.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
10257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Láta László (1938-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott. Fa keretben. 40×70 cm
10258.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF