Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442109
10235
399
Krafcsik Adolf (?-?): Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 23x31 cm 2329447
10236
399
Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
2434216
10237
399
26000
Krnács Ágota (1976-): Hölgy portréja, 2005. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 15x12 cm
2309291
10238
399
28000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben, repedt üveggel. 13x10 cm
2275126
10239
399
11000
Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
2295115
10240
399
Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
2275125
10241
399
28000
Krnács Ágota (1976-): Életvonalak, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
2442265
10242
399
Krnács Ágota (1976-): Ölelés. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült (repedt) klipsz keretben. 15x11,5 cm
2423088
10243
399
Krón Béla (1884-1965): Ca d'oro (Velence). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
2441351
10244
399
Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
2441236
10245
399
Krón Béla (1884-1965): Menyecske. Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett sérült fa keretben, 28×20 cm
2433382
10246
399
15000
Kubinyi Sándor (1875-1949): fürdőző nő. Linómetszet, papír, jelzett: Kubinyi. Üvegezett fa keretben, 240×320 mm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF