Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Krafcsik Adolf (?-?): Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 23x31 cm
10235.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
10236.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krnács Ágota (1976-): Hölgy portréja, 2005. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 15x12 cm
10237.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben, repedt üveggel. 13x10 cm
10238.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
10239.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
10240.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krnács Ágota (1976-): Életvonalak, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
10241.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Krnács Ágota (1976-): Ölelés. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült (repedt) klipsz keretben. 15x11,5 cm
10242.

Rufpreis:
12 000 HUF

Krón Béla (1884-1965): Ca d'oro (Velence). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
10243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
10244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krón Béla (1884-1965): Menyecske. Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, üvegezett sérült fa keretben, 28×20 cm
10245.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kubinyi Sándor (1875-1949): fürdőző nő. Linómetszet, papír, jelzett: Kubinyi. Üvegezett fa keretben, 240×320 mm.
10246.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF